Нові наукові здобутки студентів напряму підготовки “Економіка підприємства”

????????????????????????????????????28-30 квітня 2015 року студенти факультету економіки та менеджменту кафедри економіки підприємства груп ЕП-37 та ЕП-36к гідно представили наш вуз на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Економіка природокористування» у стінах Львівського національного аграрного університету.
На підставі рекомендацій журі Олімпіади за оригінальний, нестандартний розв`язок завдань. Давидюк Ольга (гр. ЕП-37) отримала грамоту переможця у номінації «За високий рівень практичної підготовки» та Добровінська Юлія
(гр. ЕП-36к) була нагороджена грамотою переможця у номінації «За високий рівень використання економічного інструментарію». Разом з тим студентки отримали сертифікати учасників олімпіади.
Варто відзначити, що програмою Олімпіади було передбачено безліч можливостей для знайомства з Львівським НАУ та налагодження співпраці серед учасників олімпіади. Між роботою студенти відвідали Музей Степана Бандери, Музей історії ЛНАУ та музей ім. проф. Є. Храпливого. Також екскурсовод Львівської міської ради провів цікаву й змістовну екскурсію Львовом.

????????????????????????????????????29 квітня асистент кафедри економіки підприємства Марченко К.С. разом з учасниками-представниками провідних вузів країни стала учасником Всеукраїнського Круглого столу «Наукові засади раціонального природокористування». Засідання круглого столу надало можливість учасникам наукової дискусії апробувати нові наукові підходи у вивченні проблем раціонального природокористування, а також сприяло подальшому розвитку співробітництва та встановленню нових наукових і ділових контактів.
Щиро вітаємо переможниць та бажаємо подальших наукових здобутків!

img926DSC_0531 img924

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *