На кафедрі економіки підприємства відбулося інтелектуальне шоу «Мозковий штурм «Стратегічно-орієнтований бізнес»

_TO2QHhlE1o16 березня 2015 року о 14.00 в 401 аудиторії  ЖДТУ  відбувся інтелектуальний захід: мозковий штурм –  спільне розв´язання актуальних економічних проблем, яке забезпечується особливими прийомами, що відбулось як змагання студентів у формі командних перегонів. Цей інтелектуальний захід присвячено святкуванню 20-ї річниці створення факультету економіки та менеджменту ЖДТУ.

G9-phRTSAlwМозковий штурм включав завдання по вирішенню бізнес-ситуацій та ділових ігор з економічних дисциплін. В інтелектуальному турнірі взяли участь  4 студентські команди. Кожна команда представила на суд журі проекти-презентації, продемонстрували цікаві та оригінальні підходи до вирішення актуальних проблем соціально-економічного розвитку. У вирішенні завдань брали участь всі присутні студенти.

Особливо відзначилась команда «P&D» (гр.ЕП-36) за цікаву презентацію, блискавичну реакцію та влучні відповіді, що і дало змогу учасникам зайняти І місце. Допитливістю відзначилась команда «Антикриза» (гр.ЕП-37к), яка посіла ІІ місце, а інтелектуальним почуттям гумору – «команда Ши» (гр.ЕП-37). Четверте місце посіла команда «Комплекс» групи ЕП-36к. Відзначимо й капітанів команд: Дзюбу Інну, Плисюк Надію, Нетребін Віту та Добровінську Юлію за позитивний настрій команд та високий командний дух.l1kTOdy38Wo

Захід було проведено викладачами кафедри економіки підприємства, ведуча к.е.н., доц. Кушніренко О.М.

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо всім учасникам за цікаві відповіді! Бажаємо Вам успіхів і чекаємо на уч асть у наступному році.

hdvlvYW8giM HruDMOPP22w hzzFBHL31sYMj5bYWfoxnM QixGfei-4gc

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *