Факультет економіки та менеджменту ЖДТУ відсвяткував 20-річчя

В березні факультет економіки та менеджменту Житомирського державного технологічного університету відзначає своє 20-річчя.

З цієї нагоди у вузі вже традиційно  провели тиждень ФЕМу, під час якого студенти могли проявити свою кмітливість,  розумові та творчі здібності. Стартували святкування із Шевченківських читань, а далі для студентів влаштували мозковий штурм «Стратегічно-орієнтований бізнес» та інтелектуальне шоу «Ерудит-2015». Про свою любов до рідного факультету студенти ЖДТУ писали у соцмережах, а також готували яскраві вітальні плакати.

Крім цього, усі бажаючі могли сфотографуватися біля стенда із написом  «Я ♥ ФЕМ» або прикрасити свій одяг, речі, зошити наліпками із подібним змістом.Така ініціатива видалася доволі цікавою та популярною серед молоді. Студенти факультету економіки та менеджменту під стінами університету провели флешмоб, створивши живий напис «20 ФЕМ».

Вишивку, іграшки ручної роботи, сувеніри, портрети та багато іншого можна було побачити на виставці «Творчість студентів ФЕМ».  Увесь науковий потенціал студенти проявляли під час науково-методичного семінару «Управління підприємствами в умовах трансформації економіки».

Завершальним заходом до 20-річчя факультету став святковий концерт у актовій залі Житомирського державного технологічного університету.

Ректор ЖДТУ Петро Мельничук у своєму вітальному слові побажав ФЕМ процвітання, нових здобутків на освітянській та науковій ниві. Він впевнений, що усі 20 років викладачі, студенти і випускники факультету створювали позитивний імідж свого навчального закладу.  Петро Петрович відзначив високий рівень управлінської та наукової діяльності декана факультету економіки та менеджменту Олени Денисюк та вручив їй грамоту.

Олена Григорівна у свою чергу подякувала за приємні слова і побажання на адресу факультету та подякувала колегкам за співпрацю.  Почесними грамотами декан нагородила  колективи кафедр менеджменту організацій і адміністрування, економіки підприємства, управління персоналом та економіки праці, гуманітарних і соціальних наук та економічної теорії та загальноекономічної підготовки.

«ФЕМ святкує своє 20-річчя. Безумовно, це досягнення усього професорсько-викладацького колективу і всіх наших студентів за ці роки. Зроблено чимало, але у планах ще більше, – відзначила декан факультету Олена Денисюк. – Нам є чим пишатися і над чим працювати спільной й надалі. Студентство – найбільш активна, творча та допитлива частина суспільства. Саме Ви, шановні студенти, в усі часи були  і є барометром суспільних настроїв, рушієм позитивних соціальних змін, об’єктивним оцінювачем якості освіти у вищих навчальних закладах. Впевнена, ви усвідомлюєте, що у ваших руках майбутнє нашої держави.   Переконана, що «навчитися можна тільки тому, що любиш». Любіть науку, любіть знання – і це вам повернеться сторицею. Любіть наш ФЕМ. Бажаю усім студентам та колективу факультету невичерпної енергії, творчих здобутків, радості пізнання, щастя, здоров’я, любові та оптимізму».

Продовжили концерт творчі колективи факультету, які представили хореографічні та вокальні номери, театральні постановки та гумористичні мініатюри.

1daZ9lKB27k 2jT4ZjiYUMU 38mf2XKnm9k (1) cj28oVb2uOQ hn0oI5Wjre4 kI5w8GhRKaY lxgXGMKi9XM rbpoKg9h6go VhSZcMMmxH8

Прес-служба Житомирського державного технологічного університету

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *