Студенти ФЕМ взяли участь в Міжнародній зимовій школі 2015 “Цінності в економіці та бізнесі”

TJmyTYQrdb0З 2 по 8 лютого 2015 року у м. Суми на базі ДВНЗ “УАБС НБУ” відбулася Міжнародна Зимова Школа «Цінності в економіці та бізнесі». Участь у школі взяли 36 студентів та аспірантів з різних вищих навчальних закладів України.
Організаторами Зимової Школи були Соціальна Академія «Caritas in Veritate» (м. Київ) та Державний вищий навчальний заклад «Українська академія банківської справи Національного банку України» (м. Суми).
Місією освітньої програми було формування відкритої спільноти лідерів, яка ефективно і відповідно до міжнародних стандартів будує результативну систему та якісну культуру управління шляхом поєднання і розвитку прикладних знань, практичних навичок, фахових компетенцій, загальнолюдських і професійних цінностей.DTjQ6Rwl0jo
Житомирський державний технологічний університет представляли студенти
III курсу факультету економіки та менеджменту напряму підготовки “Економіка підприємства” Якимчук Роман Олександрович та Булигіна Ліна Олегівна. Учасники конференції отримали сертифікати, що підтверджують участь у роботі Міжнародної зимової школи – 2015 та здобули неоціненний досвід в спілкуванні  з спеціалістами та науковцями сфери бізнесу та підприємництва вцілому.
ФЕМ вітає Романа та Ліну з першою сходинкою у побудові своєї кар’єри та бажає нових досягнень!

l6NDwY-W0tc VDSjK-sGi4Q

Більше інформації за посиланням:
http://social-academy.com.ua/

http://uabs.edu.ua/ua/news/feautured-news/item/pidvedennya-pidsumkiv-mizhnarodnoji-zimovoji-shkoli-2015-tsinnosti-v-ekonomitsi-ta-biznesi

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *