Студенти ФЕМ відвідали “Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клірингу” м. Київ

 WgEDmYr0AvM6 листопада студенти факультету економіки та менеджменту, груп ТЗ-1, ЕП-37к, ЕП-36к та ЕПМ-12, відвідали Київ у рамках «Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клірингу», що відбувався у виставковому центрі КиївЕкспоПлаза 5-7 листопада 2014 року.

«Міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клірингу» – наймасштабніший захід індустрії гостинності, котрий приваблює тисячі професіоналів, що працюють у сфері HoReCa. Форум включає в себе тематичні виставки, котрі об’єднують всі сегменти ресторанно-готельного бізнесу: Ресторан Экспо, Ресторан Прод Экспо, Современный отель, Мир стекла и посуды, Kyiv Clean Expo, Modern Spa&Wellness Hotel. Цей захід сприяє конструктивному діалогу між виробниками та постачальниками техніки, обладнання, продуктів харчування і напоїв та власниками ресторанів, кафе, великих та малих готелів.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAСтуденти ЖДТУ мали чудову можливість ознайомитись з тонкощами готельно-ресторанної справи, поспілкувавшись безпосередньо з представниками найбільш відомих українських та світових мереж готельного і ресторанного бізнесу, а також прийняти участь у майстер класах, що проводились у рамках заходу. Майстер класи проводились провідними спеціалістами у галузі ресторанно-готельного бізнесу. Так 6 листопада були відбувались наступні заходи:

  1. Тематична конференція «Успішний готельний бізнес», на якій увазі слухачів були запропоновані доповіді: «Ситуація у бізнесі гостинності в Україні», «Зарубіжна модель гостинності» тощо. Організаторами заходу виступили: Академія окремих інвесторів (Україна), PROJEKT HOTEL (Польша), Київський міжнародний контрактовий ярмарок;
  2. Програма заходів виставки Modern SPA&WELLNESS HOTEL 2014, де відвідувачам було запропоновано послухати та обговорити наступні теми: «Особливості менеджменту SPA в готелі в Україні», «Ефективний маркетинг для приваблення клієнтів в SPA та формування їх довіри», «Методи управління емоціями співробітників та клієнтів в SPA». Доповідачами виступили провідні спеціалісти компанії Modern SPA&WELLNESS HOTEL, яка і була організатором заходу;
  3. Форум гостинності 2014, на якому учасникам були запропоновані цікаві та актуальні теми для обговорення: «Нові продукти та нестандартна подача», «Ресторан з принципами» тощо. Організаторами виступили провідні мережі ресторанів України.

Професіоналізм представників готельно-ресторанного бізнесу приємно вразив відвідувачів, а позитивні перспективи розвитку майже всіх представлених на заході компаній дають надію на подальший усапішний розвиток галузі.

Після відвідування «Міжнародного експофоруму ресторанно-готельного бізнесу та клірингу» студентам ФЕМу була надана можливість відпочити та здійснити прогулянку столицею. Вони ознайомились з найдревнішими пам’ятками української культури, а також мали змогу у повній мірі оцінити духовну та історичну спадщину нашого народу.

20141106_114222

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *