Звіт кафедри економіки підприємства з Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції “Інновації в економіці”

DSC_055916 травня 2014 року відбулася Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція організована в online-режимі, за участі наступних вищих навчальних закладів: Житомирський державний технологічний університет, Одеський національний економічний університет, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Національний університет водного господарства та природокористування, Дніпропетровський університет  імені Альфреда Нобеля, Національний університет харчових технологій.
Засідання секції «Інноваційний розвиток та конкурентоспроможність підприємств і секторів економіки» урочисто відкрили декан факультету економіки та менеджменту ЖДТУ к.е.н., доц. Денисюк О.Г. та керівник секції к.е.н., доц. Юшкевич О.О.
Під час роботи секційного засідання конференціїоприлюднені 32 доповіді, що підготовлені 85 студентами спеціальності «Економіка підприємства».
DSC_0565Підвели підсумки по роботі секційного засідання «Інноваційний розвиток та конкурентоспроможність підприємств і секторів економіки» – декан факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доц. Денисюк О.Г. та керівник секції к.е.н., доц. Юшкевич О.О. В заключному слові звучала подяка усім учасникам за те, що відгукнулись на запрошення і взяли участь у конференції. Відзначено, що відбулася цікава і змістовна дискусія, яка створила платформу для вільного обміну думками всіх небайдужих до багатогранної проблематики інноваційного розвитку та конкурентоспроможності підприємств. Для нас було важливим надати можливість усім студентам, з якими працюють викладачі кафедри «Економіка підприємства», реалізувати свій дослідницький потенціал, презентувати наукові напрацювання, знайти однодумців серед колег.
Фотозвіт з конференції : http://vk.com/album152277157_195455974
Тематика доповідей учасників конференції: Тематика доповідей
1DSC_0571

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *