Захід до Дня науки: науково-практичний семінар “Сучасні геополітичні виклики та їх вплив на розвиток економіки України”

За сучасних умов однією з найбільш вагомих рушійних сил розвитку суспільства виступає його інноваційний потенціал. Основою для розвитку інноваційного потенціалу суспільства, у свою чергу, виступають розумові, творчі та наукові здібності молоді,  адже саме від молоді, особливо студентства, залежить успішне майбутнє країни. Враховуючи зазначене, 15 травня в рамках святкування Всеукраїнського фестивалю науки кафедрою економіки підприємства було проведено науково-практичний семінар на тему: «Сучасні геополітичні виклики та їх вплив на розвиток економіки України», у якому взяли участь студенти третього курсу.

До учасників семінару із привітальним словом звернулась к.е.н., доц., професор кафедри економіки підприємства Валінкевич Н.В., яка відзначила особливу важливість активізації студентської наукової діяльності у сьогоденні. Тематика доповідей, представлених студентами в рамках семінару, окреслила формування трьох секцій, в межах яких проходила робота, зокрема:

– економічний потенціал підприємства та його складові;

– конкурентоспроможність підприємства: сутність та ключові методи формування;

– розвиток потенціалу підприємства на основі інвестиційно-інноваційної моделі.

 В цілому у заході взяли участь 17 студентів кафедри економіки підприємства з доповідями, присвяченими особливостям та перспективам розвитку вітчизняних суб’єктів господарювання, що свідчить про значний науковий інтерес студентської молоді до поставлених в рамках семінару питань.

Кращі доповіді учасників було відзначено грамотами.
Програма семінара:
programma1 programma2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *