Перша Всеукраїнська науково-практична on-line конференція за участю представників ФЕМ

конф_2

15 травня 2013 р. в конференц-залі Житомирського державного технологічного університету вперше відбулася Всеукраїнська науково-практична on-line конференція аспірантів, молодих учених та студентів, присвячена Дню науки. Конференція відбувалась під егідою Міністерства освіти і науки України за участю Житомирського державного технологічного університету, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Житомирського військового інституту ім. С.П. Корольова Національного авіаційного університету, Всеукраїнської спілки вчених-економістів, Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Дніпропетровського університету імені Альфреда Нобеля, Національного університету харчових технологій (м. Київ), Головного  управління економіки Житомирської обласної державної адміністрації.

З привітальним словом виступила перший проректор ЖДТУ, д.е.н. проф. Олійник О.В., яка відзначила важливість та актуальність проведення конференції саме у такому форматі, а також висловила побажання розвивати даний напрям у подальшому в університеті.

До президії on-line конференції зі сторони ЖДТУ увійшли: перший проректор ЖДТУ, д.е.н., проф. Олійник О.В., голова ради молодих вчених ЖДТУ, д.е.н., проф. Легенчук С.Ф., директор Інституту обліку і фінансів, д.е.н., проф. Петрук О.М., декан Факультету економіки та менеджменту, к.е.н., доц. Денисюк О.Г., зав. кафедри менеджменту, д.е.н., проф. Тарасюк Г.М., зав. кафедри економіки, д.е.н., проф. Данилко В.К., зав. кафедри економічної теорії, к.е.н., проф. Солонінко К.С., зав. кафедри господарського і фінансового контролю, д.е.н., проф. Чижевська Л.В.

Під час on-line конференції в секціях «Менеджмент і маркетинг підприємництва та бізнесу», «Економічні науки: інновації в економіці і трансферти управлінських технологій» свої матеріали доповіли:

Житомирський державний технологічний університет:

  1. Жалінська Ірина Володимирівна, к.е.н., доц. кафедри менеджменту, тема: «Проблеми та перспективи запровадження програмно-цільового методу бюджетування».
  2. Юшкевич Олена Олександрівна, к.е.н., доц. кафедри економіки, докторант, тема: «Роль екологічного маркування в економіко-екологічному розвитку сільськогосподарських підприємств України».
  3. Суходольська Анна Сергіївна, здобувач кафедри УП і ЕП, тама: «Інтегративна взаємодія інвестування у венчурний та інтелектуальний капітали».

Національний університет водного господарства та природокористування

1. Себа Віра Вікторівна, студентка напрямку підготовки «Облік і аудит», тема: «Роль соціальної відповідальності бізнесу на сучасному етапі економічного розвитку».

Херсонський державний університет

1. Шапошников Констянтин Сергійович, д.е.н., доц. декан факультету економіки та менеджменту, тема: «Особливості реформи корпоративного сектора в Євразії».

Миколаївський національний аграрний університет

1. Мельник Ірина Олегівна, к.е.н., доц., тема: «Законодавчі аспекти регулювання продовольчої безпеки країни»;

2. Вакар Крістіна Вікторівна, аспірант, тема: «Систематизація принципів екологобезпечного землекористування»;

3. Власенко Ірина Юріївна, аспірант, тема: «Економічний зміст та сутність поняття ринку сільськогосподарської продукції»;

4. Фісюн Андрій Миколайович, магістрант спеціальності «Менеджмент природокористування», тема: «Державне регулювання ринку біопалива різних країн світу».

Виступи доповідачів супроводжувались презентаціями та активною дискусією за відповідними питаннями.

Конференція у форматі on-line за участю представників факультету економіки та менеджменту в ЖДТУ проводилась вперше, але сподіваємось, що в подальшому це стане гарною традицією. Щиро дякуємо за допомогу в організації та участі в даному заході.

конф_1
конф_3
конф_5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *