Участь студентів ФЕМ у чемпіонаті з ділової гри “Залізний підприємець України 2012-2013”

1_124 квітня на iForum відбувся півфінал українського чемпіонату з ділової гри «Залізний підприємець України 2012 – 2013», що проходив в рамках Kiev Startup Week. «Залізний підприємець» – міжнародна гра, ініційована російською Вищою школою економіки. Участь у грі – це завжди напружена робота, азарт, креативні ідеї та яскраві враження! Але найголовніше – це можливість знайти однодумців і почати роботу над реальними бізнес-проектами!

У півфінал вийшли 18 команд, з них у Київ змогли прибути 15. Житомир представляла команда «Троє і кучерявий», що складалася з керівника групи к.е.н. доц. Богоявленської Юлії В’ячеславівни та студентів Житомирського державного технологічного університету, а саме студентів 5-го курсу ФЕМ УП-11 Боднюк Алесі та Яценко Катерини, студентів 2-го курсу ФІКТ ПІ-43  Катерини Скок та Євгенія Покотило.

Темою завдання півфіналу було запропонувати цікаві способи застосування нового гаджета GoogleGlass. Члени журі відзначили високу креативність учасників – на відміну від двох попередніх чемпіонатів, повторюваних ідей не було.

Команда «Троє та кучерявий» запропонували цікаву ідею застосовувати гаджет GoogleGlass для новачків, що тільки прийшли на роботу та проходять первинну адаптацію. Ця ідея допомогла зайняти їм п’яте місце.

Також, журі відзначило цікаві задумки використовувати GoogleGlass для індивідуальних екскурсій в якості електронного гіда, як інструктора при виконанні складних операцій безпосередньо в процесі роботи та багато іншого.

Перше місце виборола юна команда DejaVue із Бердичева Житомирської області – за їх задумом, гаджет можна використовувати для спілкування з глухонімими перекладом мови для них в письмовий текст. Друге місце дісталося команді ITeam з Харкова, яка запропонувала використовувати гаджет в складській логістиці. Фінал відбудеться 15-16 травня в Москві.

Загалом можна зазначити, що сам iForum був дуже цікавим та неординарним, що допомогло нашій команді «Троє та кучерявий» отримати безцінний досвід.

14 5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *