Проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, молодих учених на базі кафедри управління персоналом і економіки праці

IMG_011025 квітня 2013 року в конференц-залі університету на базі кафедри управління персоналом і економіки праці Житомирського державного технологічного університету проходила ІІ Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів, молодих учених „Актуальні проблеми управління персоналом та економіки праці”, на якій було обговорено результати останніх досліджень у сфері управління персоналом та економіки праці на мікро-, мезо- та макрорівні.

Конференція була присвячена основним напрямкам наукової роботи кафедри управління персоналом і економіки праці і передбачала роботу трьох секцій:

– теоретичні та практичні аспекти удосконалення процесів управління персоналом на сучасному етапі;

– ринок праці та тенденції регулювання зайнятості в Україні;

– соціальна політика та правові аспекти регулювання трудової сфери в Україні.

До організаційного комітету конференції загалом надійшло біля 60 тез доповідей від учасників з різних вищих навчальних накладів Житомирської, Київської, Дніпропетровської, Рівненської та Івано-Франківської областей. Слід відзначити науковий інтерес до участі в науково-практичній конференції, організованій і проведеній на кафедрі управління персоналом і економіки праці, у студентів Житомирського державного університету імені І. Франка (м. Житомир), ДВНЗ „Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана” (м. Київ), Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне), Дніпропетровської державної фінансової академії (м. Дніпропетровськ), Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника (м. Івано-Франківськ). В цілому кількість отриманих матеріалів для участі у конференції від учасників з інших областей України склала 16 тез.

Під час пленарних засідань членами комітету конференції у складі доцентів Л. П. Кулаковської, Ф. Ш. Урманова, Ю. В. Богоявленської, Г. А. Шпиталенко, старших викладачів С. О. Маслової, Т. В. Желудько, В. О. Ткачука, О. П. Мельничук під керівництвом заступника голови комітету доцента С. В. Обіход було заслухано 23 доповіді студентів 2–5 курсів спеціальностей „Управління персоналом та економіка праці” та „Економіка підприємства” і старших викладачів кафедри управління персоналом і економіка праці.

Заступником голови комітету конференції, завідувачем кафедри управління персоналом і економіки праці, доцентом С. В. Обіход та членами комітету був відзначений високий науковий рівень проведених студентами досліджень, чіткі і зрозумілі результати яких були розкритті під час виступів з доповідями на конференції.

Кращі доповіді студентів були відзначені завідувачем кафедри управління персоналом і економіки праці, к.е.н., доцентом С.В. Обіход  грамотами. Зокрема, грамоти отримали:

– студентка 2 курсу групи УП–17 Буднік Марія Миколаївна;

– студентка 3 курсу групи УП–16 Войцехівська Анна Сергіївна;

– студенти 5 курсу групи УП–12 Галянт Юлія Василівна, Лисковець Олена Петрівна і Романенко Ніна Олександрівна.

За результатами роботи конференції заплановано видання збірника матеріалів IІ Всеукраїнської науково-практичної конференції студентів, аспірантів, молодих учених „Актуальні проблеми управління персоналом та економіки праці”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *