Факультет економіки та менеджменту відсвяткував своє 18-річчя!

 _DSC0214Шановні студенти та викладачі ФЕМ!
Щиро і сердечно вітаю Вас із 18-річчям факультета!
Цей вік – як вік повноліття для людини, тобто вік юності. 18 років – це багато чи мало для факультету? Як для факультету ЖДТУ, що 17 березня 2013 р. відзначав 53 роки з дня заснування, то це третя частина періоду діяльності університету, відповідно, дуже мало. Сьогодні ФЕМ – потужний структурний підрозділ ЖДТУ, який має свої традиції, історію та високий науковий потенціал. Нам є чим пишатися.
Ми пишаємось своїми науковими здобутками, висококваліфікованими викладачами, а також нашими студентами і випускниками.
Випускники ФЕМ працюють у всіх куточках нашої славної України і далеко за її межами. Є випускники, які займають посади керівників відділів, підприємств і банків, обіймають керівні посади в державних установах.
Ми пишаємося підростаючим поколінням, нашим студентами. Ці студенти вже сьогодні створюють позитивний імідж університету, факультету не лише в студентській спільноті, а й в спільноті в цілому, показуючи високий рівень знань, умінь і навичок.
Я дуже вдячна всім Вам, шановні колеги, оскільки без Вашої повсякденної, напруженої праці немає факультету. Ми пишаємося нашими викладачами, бо кожний з Вас несе добре, розумне, вічне – знання на високому професійному рівні. Ця велика робота може бути здійснена лише завдяки плідній співпраці всього трудового колективу факультету, вкладу кожного працівника, студента, магістранта та аспіранта в загальну справу становлення позитивного іміджу на ринку освітянських послуг. Завдяки Вашій праці, шановні, ФЕМ –факультет, якому під силу вирішення складних і надскладних завдань.
Святкуючи 18-річчя факультету, я бажаю Вам, шановні колеги, здоров‘я міцного, творчого натхнення, бажання використовувати інноваційні технології у викладанні та великої шани від студентів, батьків і суспільства.
Шановним студентам бажаю бажання використовувати економічні методи і керувати економічними важелями з метою одержання нових знань і в подальшому забезпеченні сталого розвитку економіки, людського щастя та гордості як за наш університет, так і за ФЕМ.
ФЕМ в цілому – бажаю загального процвітання та гарних студентів!
Дуже Вам усім вдячна. Усього найкращого. Хай щастить!
З повагою, декан ФЕМ О.Г. Денисюк.
23 29 26323534 33 3130

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *