Презентація проекту “Боротьба за майбутнє”

В рамках дисципліни “Управління проектами”, під керівництвом к.е.н., доц. Богоявленської Юлії В’ячеславівни, студентами освітньо-кваліфікаційного рівня “спеціаліст” спеціальності “Управління персоналом і економіка праці” розроблений соціальний проект “Боротьба за майбутнє”. Студенти розробили веб-сайт http://battleforfuture.ucoz.ru (http://vk.com/public47216553) , що має допомогати випускникам працевлаштовуватись після закінчення університету.

Презентація проекту “Боротьба за майбутнє”

В умовах жорсткої ринкової конкуренції, на ринку праці наші випускники стикаються з проблемою працевлаштування, а саме через:
– відсутність досвіду роботи;
– відсутність практичних навичок;
– неефективну роботу кадрових агенств;
– надання привілегій родичам та знайомим при працевлаштуванні.
Тому, завданням цього сайту є спрощення влаштування на роботу випускників Житомирського державного технологічного університету  на основі он-лайн конкурсу, тобто роботодавці оприлюднюють, на створеному сайті, свої невирішені виробничі та управлінські проблеми, які потребують термінового розв`язання, в свою чергу кожен з випускників може запропонувати своє бачення вирішення даної проблеми і отримати можливість власними знаннями претендувати на бажане робоче місце.
Сайт буде постійно оновлюватись та розвиватись, передбачається цілодобова технічна підтримка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *