Привітання вихованців дитячого будинку з Днем Святого Миколая

20 грудня 2012 року студенти факультету економіки та менеджменту привітали вихованців Тетерівського дитячого будинку-інтернату Житомирської ОР (для хлопців) з Днем Святого Миколаю. Це вітання є традиційним вже протягом 7 років.

Студенти ФЕМ Осауленко Михайло (ЕП-36), Онищук Тетяна та Весельський Дмитро (ЕП-35), Мамедова Аліна (ЕП-34), Гуменюк Лариса (МО-54), Залевська Тетяна (МО-55), Шатилюк Сергій та Шумович Ірина (ЕП-33), Савицький Владислав (УП-16), методист деканату Желудько Т.В., декан ФЕМ Денисюк О.Г. влаштували для дітей несподівані сюрпризи, зокрема виставу-казку «Червона шапочка», ігри та хороводи. Кожна дитина отримала солодощі. Крім солодощів студенти подарували дітям речі, необхідні в повсякденному житті. А вихованці інтернату для гостей підготували чудовий музичний подарунок, всі танцювали та співали. Зустріч відбулась в атмосфері щирості, добра та позитивних емоцій. 

Від імені факультету дякуємо всім нашим студентам за допомогу в організації свята. Ми маємо пам’ятати, що в світі є багато людей, яким потрібна наша допомога та небайдужість. Будьте щирими!

З повагою, деканат ФЕМ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *