Відкритий семінар «Сучасні методи управління проектами та практика реалізації проектів в Україні за участю міжнародних організацій»

27 листопада кафедрою економіки в межах дисципліни «Управління проектами» було проведено відкритий практичний семінар «Сучасні методи управління проектами та практика реалізації проектів в Україні за участю міжнародних організацій». До участі у семінарі були запрошені студенти спеціальності «Економіка підприємства», аспіранти, викладачі і всі зацікавлені особи. Актуальність теми виклакала високу інтерес до питань семінару. Розглядалися напрямки сучасного розвитку теорії та практики управління проектами в Україні, поняття екстремального управління проектами, проблеми мотивації команди проекту, обговорювались умови та напрями фінансування великих проектів в Україні за участю міжнародних фінансових організацій.

Презентації учасників відкритого семінару:

1. Проект «Будівництво ПЛ 750 кВ Рівненська АЕС – Київська» із залученням кредитних коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

2. Мотивація команди проекту.

3. Проект по будівництву та реставрації доріг України.

4. Сучасні технології управління проектами.

5. Моніторинг виконання проектних рішень у просторі і часі.

6. Система знань з управління проектами.

7. Співробітництво з Міжнародними організаціями.

8. Традиційне та ектремальне управління проектами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *