Конференція “Малий бізнес: молодь, екологія, економіка. Перспективи “зеленого бізнесу” на Житомирщині”

22 листопада 2012 року в приміщенні ЦНТЕІ по вул. В.Бердичівська, 31 відбулася конференція за участю представників Облдержадміністрації, викладачів житомирських вищих навчальних закладів, молодих підприємців Житомирщини, Обласної творчої спілки художників і мистецтвознавців та студентів економічних факультетів житомирських ВНЗ на тему «Малий бізнес: молодь, екологія, економіка. Перспективи «зеленого бізнесу» на Житомирщині», яку відвідали студенти і нашого університету, зокрема, студенти груп МО-50, 51 та ЗЕП-12-М.

На конференції була розкрита суть зеленого бізнесу, його вплив на розвиток області та країни в цілому. Зелений бізнес, як зазначали доповідачі, це об`єднання традиційного та інноваційного бізнесу, який ґрунтується не лише на отриманні прибутку, а й на основі задоволення соціально-екологічних потреб суспільства. Становлення цього виду діяльності відбулося в 80-х роках ХХ ст.  В Україні ж початком розвитку зеленого бізнесу і створення екологічно чистої продукції вважають фінансову кризу 2008 року. На сучасному етапі існування зелений бізнес в нашій країні так і залишається діяльністю на перспективу. Обговорювалися зелені проекти, зокрема, пошук, розвиток та використання енергетики з відновлюваних ресурсів або, так званої, альтернативної енергетики, розвиток зеленого туризму або так званого сільського туризму, його вплив на розвиток сільської місцевості.

Загалом метою даного заходу було інформування майбутніх підприємців – студентів економічних факультетів університетів Житомирщини про перспективні види діяльності, за допомогою яких Україна стане розвиненою європейською країною, а сам підприємець забезпечить собі гідне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *