Стипендіальна програма „Завтра.UA”

У рамках Стипендіальної програми „Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука здійснюється пошук, добір та підтримка найбільш обдарованих і цілеспрямованих студентів провідних вищих навчальних закладів України.

Добір стипендіатів Програми відбувається за результатами щорічного відкритого загальноукраїнського конкурсу. Проведення конкурсу регламентується відповідно до окремого документу – Умов проведення конкурсу, що затверджується щорічно.

Студенти, які стали переможцями конкурсу, або були його учасниками, мають право на участь у конкурсах у наступних роках на загальних засадах.

Перемога в Конкурсі дає наступне.

Стипендії

Програма передбачає виплату протягом календарного року стипендій переможцям конкурсу – стипендіатам Програми (дивись умови  цьогорічного конкурсу). Загальний розмір стипендіального фонду Програми та кількість переможців конкурсу щорічно встановлюються та затверджуються окремим рішенням Фонду. Стипендії перераховуються щомісяця на банківську пластикову картку банку-партнеру Програми. У 2012/13 рр. розмір стипендії становить 942,00 грн. на місяць, після сплати податків – 800,70 грн. на місяць.

Додаткові можливості для особистого розвитку

Участь у Програмі також надає інші можливості для  розширення загального світогляду, участі в соціальних проектах та професійного розвитку. Стипендіати Програми можуть претендувати на фінансову підтримку наукової діяльності, тощо.  Програмою також не виключається можливість підтримки стипендіатів під час їх подальшого навчання в аспірантурі.

У рамках Програми передбачається створення неформального клубу, що слугуватиме платформою для проведення науково-освітніх тематичних зустрічей, для обміну досвідом та інформацією, тощо.

Сприяння подальшому працевлаштуванню в Україні

Програма “Завтра.UA” планує створення системи сприяння подальшому працевлаштуванню стипендіатів в перспективних сферах науки, економіки, державного управління і суспільного життя України.

Запрошуємо студентів факультету економіки та менеджменту взяти активну участь у даній стипендіальній програмі.

Перелік наукових напрямів, за якими подаються студентські роботи на конкурс Стипендіальної програми “Завтра.UA” по спеціальностях ФЕМ:

1. Економіка і підприємництво

2. Менеджмент

3. Торгівля

4. Туризм

Форма заявки

Умови проведення Конкурсу 2012-2013

Вимоги до конкурсних робіт

 

Додаткова інформація: кабінети 325а, 330а та офіційний сайт програми http://old.pinchukfund.org/zavtra/uk/competition/victoria/

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *