Круглий стіл на тему “Корпоративна соціальна відповідальність і волонтерство: взаємодія бізнесу та освіти”

17 вересня 2012 року в стінах Житомирського державного університету імені Івана Франка відбувся круглий стіл на тему “Корпоративна соціальна відповідальність і волонтерство: взаємодія бізнесу та освіти”. Організаторами заходу є Українська асоціація з розвитку менеджменту та освіти, центр “Розвиток корпоративної соціальної відповідальності” та суспільно-науковий центр “Громадські ініціативи”. 

У роботі круглого столу брали участь представниками Житомирського державного технологічного університету: завідувач кафедри менеджменту, доктор економічних наук, професор Тарасюк Г.М., кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Бурачек І.В. та студентка-магістр зі спеціальності “Менеджмент організацій і адміністрування” Іванова М.Л.

Під час круглого столу відбувалось обговорення та аналіз різних аспектів соціальної відповідальності освіти перед суспільством, в тому числі корпоративного волонтерства, а також «Рекомендацій щодо формування компетенцій з корпоративної соціальної відповідальності в освітньому середовищу України для студентів усіх галузей знань; узагальнення досвіду впровадження у навчальний процес ВНЗ України дисципліни «Корпоративна соціальна відповідальність». Висвітлення кращих практик КСВ й корпоративного волонтерства українських компаній; презентація книги «Корпоративна соціальна відповідальність: модель та управлінські практики», рекомендованої Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України як підручник для студентів економічних факультетів вищих навчальних закладів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *