Участь студентів спеціальності “Управління персоналом і економіка праці” у конкурсі студентських наукових робіт та олімпіаді

У 2011-2012 навчальному році студенти спеціальності “Управління персоналом і економіки праці” брали участь у конкурсі студентських наукових робіт  (Таргонська Наталія і Мельник Анна) та студентській олімпіаді зі спеціальності (Суходольська Анна і Діхтярук Олена). Досягнення студентів:

  1. Таргонська Наталія Олександрівна, група УП-9 – Диплом ІІІ ступеня у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з групи спеціальностей “Маркетинг, управління персоналом і економіка праці”; науковий керівник доц. Обіход С.В. (м. Полтава 22 березня 2012 р.).
  2. Суходольська Анна Сергіївна, група УП-9 – Диплом за найкращі результати при виконанні розрахункового завдання з дисципліни “Економіка праці та соціально-трудові відносини” на Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності “Управління персоналом і економіка праці”; науковий керівник доц. Богоявленська Ю.В. (м. Донецьк 18-20 квітня 2012 р.).
  3. Діхтярук Олена Юріївна, група УП-12 – сертифікат учасника ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності “Управління персоналом і економіка праці”; науковий керівник доц. Богоявленська Ю.В. (м. Донецьк 18-20 квітня 2012 р.).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.